دستگاه اندازه گیری ناهنجاری های  قامتی
7 مرداد

دستگاه اندازه گیری ناهنجاری های قامتی

  • نویسنده: bodystrength-manager
  • بازدید: 401

آنالیز ساختار قامتی یکی از مهمترین موضوعات مهم در سلامت و ورزش است. ناهنجاری های ساختار قامتی علاوه بر اینکه سلامت جسمانی فرد را تحت تاثیر قرار می دهد، بر عملکرد ورزشی وی نیز موثر است. وجود ناهنجاری ها در ساختار اسکلتی بدن موجب بروز بیماریها و جلوگیری از زندگی سالم می گردد

آنالیز ساختار قامتی یکی از مهمترین موضوعات مهم در سلامت و ورزش است. ناهنجاری های ساختار قامتی علاوه بر اینکه سلامت جسمانی فرد را تحت تاثیر قرار می دهد، بر عملکرد ورزشی وی نیز موثر است. وجود ناهنجاری ها در ساختار اسکلتی بدن موجب بروز بیماریها و جلوگیری از زندگی سالم می گردد. دستگاه اندازه گیری سریع ناهنجاری های آناتومیکی بدن و آنالیز ساختار قامتی (BLA)که در این سایت مورد معرفی قرار میگیرد یکی از بروز ترین دستگاه های موجود در کشور است که جهت سنجش و ارزیابی انحرافات اسکلتی بدن از جمله شانه ها، گردن، لوردوز و انحرافات پا و ساخته شده است. به کمک این دستگاه می توان با تشخیص به موقع، درمان را تجویز کرد.

آنالیز به وسیله مشخص کردن جایگاههای مفاصل (لندمارک) و ارزیابی کامپیوتری به روش فوتوگرامتری انجام می گیرد و نتایج آن به صورت دیجیتال و خروجی پرینت توسط کارشناسان تحلیل و ارزیابی میگردد.

همچنین خلاصه از از برنامه حرکتی اصلاحی توسط دستگاه به کاربر و فرد ارائه می شود.

 

هزینه فروش، نصب و راه اندازی این دستگاهها 8500000 تومان می باشد و کارشناسان ما جهت نصب و راه اندازی، کالیبره کردن و توضیحات لازم در استانهای خراسان در خدمت باشگاهها و مراکز تندرستی خواهند بود.

تگ ها : magento , prestashop , sarvary

نظرات

Meocon
تاریخ ارسال 13 مرداد 1395 ارسال توسط Meocon ارسال نظر
Curabitur mag Commodo laoreet Curabitur mag Commodo laoreetCurabitur mag Commodo laoreetCurabitur mag Commodo laoreetCurabitur mag Commodo laoreetCurabitur mag Commodo laoreet

ارسال نظر