تجهیزات پیلاتس

پیلاتس (Pilates)  یکی از رشته های ورزشی نوین است که توسط ژوزف پیلاتس در سال 2002 معرفی شد. کنترولوژی یا پیلاتس، عبارت است از ایجاد هماهنگی کامل بین جسم، ذهن و روح. در این رشته ورزشی جذاب فرد، تمام تمرکز خود را بر روی پیشرفت بدن بر اساس توازن معطوف می کند و این توازن از طریق استحکام ماهیچه ها، انعطاف پذیری و آگاهی لازم به منظور پشتیبانی از حرکات موثر و دلپذیر انجام می شود.

این ورزش بین مغز و بدن، هارمونی فیزیکی ایجاد کرده و توانایی بدن افراد را در هر سنی بالا می برد. ورزش سیستمی پیلاتس  اجازه می دهد تا تمرین های مختلف از محدوده سخت در ابتدای تمرین تا مرحله پیشرفته تعدیل گردد. شدت تمرینات می تواند در طول زمان با توجه به شرایط بدنی افزایش یافته و به مرور با تمرینات سازگار شود.

امروزه از این رشته ورزشی به همراه ابزار ها و دستگاه هایی که می تواند نتایج تمرینات پیلاتس را افزایش دهد، در توانبخشی بیماران و مصدومان استفاده شایانی می شود.

دستگاههای توانبخشی پیلاتس که در بادی استرنت معرفی وتقدیم می شود، قابلیت ایجاد حرکت های کنترل شده را با تناسب همزمان قدرت، تعادل و شدت قابل تنظیم با سطح مهارت را ارائه می دهد. بادی استرنت با مطالعه محصولات دانش بنیان کشورمان که توسط فرهیختگان دانشگاهی ایران عزیزمان که در این زمینه طراحی و تولید شده است،  اقدام به اخذ نمایندگی از شرکت تولیدکننده نموده است.

بادی استرنت نماینده اختصاصی محصولات رشته ورزشی پیلاتس در استانه های خراسان.

ریفورمر
ریفورمر

پیلاتس (Pilates)  یکی از رشته های ورزشی نوین است که توسط ژوزف پیلاتس در سال 2002 معرفی شد. کنت.....

نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)